اخبار باستان شناسی: ماسک مکزیکی برای تمدن مایا در سایت باستان شناسی یوکاتان پیدا شد – مکزیک کشف ماسک عرفانی مخفی تمدن مایا ، جهان شگفت آور

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک ماسک غول پیکر مرموز از تمدن مایا در کشور مکزیک آمریکای لاتین کشف شده است
  • این ماسک به شکل انسان است و گفته می شود حدود 2300 سال قدمت دارد.
  • این ماسک عظیم از سنگ مرمر ساخته شده در ساختمان ها ساخته شده است.

مکزیکوسیتی
ایالت مکزیک آمریکای لاتین نقاب غول پیکر مرموزی از تمدن مایا کشف کرده است. این ماسک به شکل انسان است و گفته می شود حدود 2300 سال قدمت دارد. این ماسک از ایالت یوکاتان مکزیک بازسازی شد. این ماسک از سنگ مرمر ساخته شده در ساختمان ها ساخته شده است. اعتقاد بر این است که این ماسک متعلق به یک خدای ناشناخته یا یک فرد نخبه است.

این ماسک عظیم الجثه در سال 2017 در سایت باستان شناسی اوکانها کشف شد ، اما باستان شناسان همچنان در تلاشند تا آن را مرمت کنند. انستیتوی ملی مردم شناسی و تاریخ مکزیک بیانیه ای صادر کرده و می گوید این ماسک آهک مرمر انسانی است که می تواند یک خدای یا یک فرد با نفوذ اجتماعی باشد.
باستان شناسان دریافتند که “گنج” 6500 ساله در اسرائیل تاریخ جهان را تغییر خواهد داد
نگاه کردن به این ماسک بسیار روشن است. مردم تمدن مایا نقابهای خود را نزدیک پله های هرم نگه داشتند. پیش از این ، باستان شناسان چنین ماسک هایی را در دو مکان باستانی دیگر پیدا کرده بودند. این ماسک ها از تپه تمدن مایا کشف شده در سایت باستانی اوکانها کشف شده است. این ماسک برای مدت کوتاهی مدفون شده است تا ایمن نماند تا زمانی که به درستی بررسی و حفظ شود. دوباره در سال 2018 حفاری شد.

[ad_2]