اخبار باستان شناسی: باستان شناسان هرم کوچکی با شمشیر در بریتانیا کشف کرده اند که سال ها پیش توسط رزمندگان استفاده می شده است

آگوست 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لهجه ها

  • “هرم شمشیر” باستانی ، کوچکتر از یک اینچ ، در بریتانیا کشف شد
  • رزمندگان معروف نوک شمشیر را بر سر گذاشتند
  • کارشناسان می گویند هرم سنگ های قیمتی 1400 سال قدمت دارد

لندن
فلزیاب در بریتانیا یک مصنوع کوچک به شکل هرم پیدا کرده است. اعتقاد بر این است که توسط یک جنگجو بر روی نوک شمشیر خود استفاده شده است. هرم شمشیرهای 1400 ساله دارای ارتفاع تقریبی 0.24 اینچ (6 میلی متر) و ارتفاع 0.47 اینچ (12 میلی متر) است. در مکانی یافت شد که هیچ مکان باستانی شناخته شده ای در آن وجود ندارد.

هرم به دلیل سهل انگاری از بین رفت
در مورد این کشف ، هلن گیک گفت که این کشف مربوط به هیچ مکان باستانی نیست. هلن مشاور طرح عتیقه قابل حمل ملی (PAS) است که توسط موزه بریتانیا و موزه ملی اداره می شود. فلزیاب ها گفتند به نظر می رسد که او ناخواسته گم شده و دفن نشده است. هرم شمشیر از طلا و سنگهای گارنت ساخته شده است که احتمالاً از هند و سریلانکا آورده شده است. اعتقاد بر این است که این سنگ ها از طریق مسیرهای تجاری در مسافت های طولانی منتقل می شدند.

روشهای زیادی برای استفاده از هرم کمیاب
النور بلاکلوک ، محقق موسسه باستان شناسی در کالج دانشگاهی لندن ، متخصص متالورژی تاریخی است. Live Science به نقل از او می گوید که “هرم شمشیر” نادر است و به نظر می رسد کاملا ساخته شده است. چنین اهرام شمشیری در ساتون هو کشف شده و دفن شده است ، دوره آن تقریباً به همان اندازه قدیمی است. محققان روش های زیادی را برای استفاده از آن ارائه کرده اند.

توسط رزمندگان برجسته استفاده می شود
هلن گفت هرم همیشه در بالای پوسته استفاده می شده است. جان هینز ، استاد باستان شناسی در دانشگاه کاردیف در ولز ، به Live Science گفت که وقتی این هرم در اواسط قرن هفتم ساخته شد ، شمشیر به خودی خود یک سلاح “معتبر” بود. شمشیر فقط توسط رزمندگان برجسته ای استفاده می شد که از پادشاه اجازه داشتند از آن محافظت کنند. کارشناسان می گویند “هرم شمشیر” یکی از موارد مهمی است که ثروتمندان جامعه از آن استفاده می کنند. نحوه استفاده از آن نشان می دهد که انسان چقدر شایسته حفاظت از آن بوده است.

[ad_2]