اخبار از کیم جونگ اون: کره شمالی کیم جونگ اون از موشک های شلیک شده در هنگام رژه نظامی رونمایی کرد – کیم جونگ اون ، که با یک موشک جنگنده از بایدن استقبال می کند

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

در پایان جلسه حزب کارگران حاکم ، کیم جونگ اون ، دیکتاتور هسته ای ، مجهز به سلاح هسته ای ، جهان را وحشت زده کرد و اسلحه های مخرب خود را به نمایش گذاشت. در این رژه ، دیکتاتور کیم برای اولین بار موشک قاتل را که از یک زیردریایی شلیک شد ، معرفی کرد. اعتقاد بر این است که دیکتاتور بدبینی پیامی محکم به بدترین دشمن خود داده و قدرت را درست قبل از جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا نشان داده است. در جریان رژه ، ارتش کره شمالی با بیش از یک سلاح کشنده رژه رفت. در حالی که مردم کره شمالی با فقر و فقر دست و پنجه نرم می کنند ، دیکتاتور هزینه های زیادی را صرف آتش بازی می کند. بیایید تصویر سلاح های ویرانگر کره شمالی را ببینیم …..

دیکتاتور کیم جونگ اون از رژه نظامی استقبال می کند

رسانه های دولتی کره شمالی گزارش دادند که کیم جونگ اون در مرکز کنگره حزب بود که در این 5 سال یک بار برگزار شد. در این جلسه ، کیم جونگ اون ، آمریکا را بزرگترین دشمن خود اعلام کرد. عکس های این رژه نظامی توسط آژانس دولتی کره شمالی KCNN منتشر شده است. در هنگام رژه ، کیم جونگ یک کلاه خز سیاه و یک کت چرمی به سر داشت. کیم جونگ اون از هزاران سرباز و عموم مردم حاضر در کیم ایل سونگ چوک استقبال کرد. این چوک به نام پدر فقید کیم نامگذاری شده است. خبرگزاری کره شمالی گفت وقتی هزاران سرباز از جرثقیل اسلحه پیشرفته عبور کردند ، مردم با فریاد از آنها استقبال کردند.

کره شمالی “خطرناکترین موشک جهان” را نشان می دهد

آژانس کره شمالی ادعا می کند که “خطرناکترین موشک جهان” در جریان این رژه نظامی به نمایش درآمد. این موشک توسط زیردریایی قابل پرتاب است. در پایان رژه ، او یک موشک کوتاه برد جدید را به نمایش گذاشت. آنها می گویند این موشک را می توان به سرعت در هر جایی برد. موشک Pukguksong-5 ، شلیک شده توسط یک زیردریایی کره شمالی ، نسخه به روز شده موشک Pukguksong-4 است که قبلا نشان داده شد. اوایل ماه اکتبر ، کره شمالی موشک Pukguksong-4 را پرتاب کرد. KCNN گفت: “خطرناک ترین سلاح موشکی زیردریایی جهان یکی پس از دیگری در چاوک عرضه می شود.” این نشان دهنده قدرت ارتش انقلابی است.

کیم جونگ پیام محکمی به رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده فرستاد

در جریان رژه روز پنجشنبه ، کره شمالی بزرگترین موشک قاره پیمای این کشور را نمایش نداد. گفته می شود که این موشک می تواند یک بمب هسته ای را در هر گوشه از ایالات متحده پرتاب کند. در یک جلسه هشت روزه حزب کارگران ، کیم جونگ اون قول داد که قدرت و موشک های سلاح هسته ای را در کشور افزایش دهد. اعتقاد بر این است که کیم جونگ اون با بیان و نشان دادن قدرت خود ، پیامی محکم به بایدن می دهد که از 20 ژانویه رئیس جمهور جدید ایالات متحده خواهد شد. تحلیلگران بر این باورند که کیم جونگ اون سعی داشته است پیام بایدن را از طریق اظهارات خود منتقل کند. بایدن رهبر کره شمالی را راهزن خواند. بایدن ادعا می کند که ترامپ نتوانسته خواسته های دیکتاتور بدبین را مهار کند.

آتش بازی خشن در کره شمالی که با بنگال می جنگد

کیم جونگ اون همچنین از برنامه های نجات اقتصاد این کشور از تحریم های ایالات متحده توسط سلاح های هسته ای ، مبارزه با ویروس کرونا و بلایای طبیعی رونمایی کرد. اقتصاد کره شمالی به دلیل بادبان های آمریکایی سقوط کرده است ، اما کیم جونگ اون در هنگام رژه نظامی با عصبانیت آتش بازی نشان می دهد. به دلیل این محدودیت ها ، کیم جونگ اون با دونالد ترامپ صحبت کرد ، اما مکالمه بدون مجازات ماند. به دلیل این محدودیت ها ، کیم جونگ اون برای اولین بار در 9 سال گذشته چنین بحرانی را پشت سر می گذارد. با این حال ، رهبر کره شمالی گفتگو با بایدن را رد نکرد. پیش از این ، مذاکرات ترامپ و کیم جونگ اون به طور گسترده تبلیغ شده بود ، اما هیچ نتیجه مشخصی نداشت.

[ad_2]