اجلاس جین پینگ در داووس: آزار و اذیت چینی ها از طرف تایوان در هند ، شی جین پینگ رئیس جمهور چین در اجلاس داووس به جهانیان می آموزد: اژدهایان را از تایوان در هند می پراند

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • رئیس جمهور چین از تایوان تا هند به جهان تبلیغ می کند
  • رئیس جمهور شی جین پینگ گفت که کشورهای قدرتمند نباید ملت های ضعیف را آزار دهند
  • هشدار داد که تشکیل گروههای کوچک یا آغاز یک جنگ سرد جدید منجر به تجزیه خواهد شد

پکن
شی جین پینگ رئیس جمهور چین به جهانیان آموخته است كه ملت های قدرتمند نباید ملت های ضعیف تر و ملت های ضعیف را آزار دهند. در همان زمان ، وی همچنین هشدار داد که تشکیل گروه های کوچک یا شروع یک جنگ سرد جدید ، اخراج ، ارعاب یا سرزنش دیگران فقط باعث تقسیم جهان خواهد شد. رئیس جمهور چین گفت کشورش مصمم است که اختلافات با دیگر کشورها را از طریق گفتگو و گفتگو حل کند.

جین پینگ در کنفرانس داووس در مجمع جهانی اقتصاد گفت: “ما باید اختلافات را احترام بگذاریم و آشتی دهیم. در عین حال باید از مداخله در امور داخلی سایر کشورها جلوگیری شود. اختلافات باید با گفتگو و گفتگو متقابل حل شود. رئیس جمهور چین در سخنرانی خود از یک کشور نام نبرد ، اما در ماه های اخیر روابط چین با آمریکا و هند به یک ورطه رسیده است.
هنگام خواندن شعار در Sikkim ، چین با آموختن از هند شروع به خواندن ملودی صلح کرد
شرایط استرس زا با بسیاری از کشورها از جمله هند
پس از آمدن رئیس جمهور جدید جو بایدن به آمریکا ، نگاه همه به آنچه می تواند تغییر در روابط ایالات متحده و چین باشد ، است. رئیس جمهور چین شی جین پینگ که با بسیاری از کشورها از جمله هندوستان شرایط تنش آمیزی ایجاد کرده است ، به رهبران جهان هشدار داده است که جنگ سرد جدید را شروع نکنند. شین پینگ روز دوشنبه در حالی که خواستار همکاری گسترده تر بین المللی بود ، گفت که علی رغم پیشرفت اولیه جهانی در جنگ کوید -19 ، این اپیدمی بسیار پایان یافته نیست.

جین پینگ افزود: تشکیل گروه های کوچک یا شروع جنگ سرد جدید ، شلیک ، ارعاب یا سرزنش دیگران فقط منجر به ایجاد تفرقه خواهد شد. شین پینگ گفت: این شرایط استرس زا به منافع هر کشوری آسیب می رساند و رفاه مردم را قربانی می کند. شین پینگ گفت این اپیدمی باید فرصتی برای بررسی مزایای جهانی شدن باشد. وی همچنین قول داد که گشایش بیشتری در اقتصاد چین ایجاد کند.
چین همچنین در روز دوم 15 جنگنده برای بمب افکن های اتمی فرستاد. تایوان هشدار می دهد
“بزرگترین آسیب ناشی از استکبار ، تعصب و نفرت است.”
رئیس جمهور چین گفت: با کمک علم ، استدلال ها و روحیه انسانیت ، جهان در مبارزه با Kovid-19 پیشرفت اولیه کرده است. وی گفت: “همه گیر همه چیز از پایان گذشته است … اما بهار سرد و تاریکی نمی توانند جلوی آمدن نور صبح را بگیرند.” وی همچنین خواستار کنار کشیدن “تعصبات ایدئولوژیک” شد تا بتوانیم با هم در مسیر همزیستی مسالمت آمیز ، منافع متقابل و همکاری گام برداریم.


جین پینگ گفت: “هیچ کس به دلیل اختلافات ضرری ندارد. کسانی که بیشترین آسیب را می زنند ، استکبار ، تعصب و نفرت هستند. وی همچنین خواستار ارتقا of همکاری جهانی از طریق مراحل مختلف از جمله گسترش واکسن در همه کشورها شد. جین پینگ تأکید کرد که چین معتقد است که همه اختلافات را از طریق گفت وگوهای متقابل حل می کند. وی گفت: چین به راه حفظ روابط دوستانه و روابط همکاری با همه کشورها ادامه خواهد داد.

شی جین پینگ

شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین توصیه می کند که دنیا را آزار ندهید

[ad_2]