اثر انگشت توسط آخرین دایناسورهایی که در انگلیس در حال قدم زدن بر روی زمین بودند پیدا شده است

ژوئن 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اثر انگشت آخرین دایناسورها 110 میلیون سال پیش در انگلیس پیدا شده است
  • محققان این را در گزارش جدیدی گفته اند
  • ردپای این دایناسورها در منطقه ساحلی و صخره ها در فولکستون ، کنت پیدا شد.

لندن
اثر انگشت حداقل شش گونه مختلف از آخرین دایناسورها با قدمت 110 میلیون سال پیش در کنت انگلیس پیدا شده است. محققان این را در گزارش جدیدی گفته اند. متصدی موزه هاستینگز و گالری هنری و دانشمندی از دانشگاه پورتسموث ردپای آخرین دایناسورهای انگلیس را کشف کرده اند.

این چاپ ها در مناطق ساحلی و صخره ها در فولکستون ، کنت یافت شد. در اینجا به دلیل برخورد صخره ها و آبهای ساحلی به دلیل شرایط طوفانی ، فسیل های جدید به طور مداوم کشف می شوند. دیوید مارتیل ، استاد دیرین شناسی گفت: “این اولین بار است که این ردپاها در یک سطح سنگی به نام سازند Folkestone پیدا می شود و این یک کشف بسیار مهم است زیرا این دایناسورها ممکن است آخرین نمونه های کشور قبل از ناپدید شدن باشند.” در دانشگاه پورتسموث.

وی گفت: “آنها در نزدیکی جایی که اکنون سفید سنگهای داور قرار دارد قدم می زدند.” دفعه بعد که به قایقرانی رفتید و این صخره های باشکوه را دیدید ، فقط حضور آنها را در همان نزدیکی تصور کنید. گزارش مربوطه این هفته در مجله Proceedings of the انجمن زمین شناسان منتشر شد. برخی از چاپ های دایناسور نیز در موزه Folkestone به نمایش گذاشته شده است. نویسنده اصلی آن فیلیپ هدلند ، متصدی موزه هاستینگز و گالری هنر است.

[ad_2]