ابزار انسان باستان: ابزار سایش لاخ 3 ساله که در اسرائیل یافت شد ، نشانگر فناوری پیشرفته انسانی است – ابزاری با عمر 3.57 ساله که در غاری در اسرائیل پیدا شده و داستان مهارت های تمدن بشری باستان را بازگو می کند

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ابزارهای باستانی موجود در غاری در اسرائیل
  • ابزارهای دولومیت لاک 3.57 ساله
  • برای شن و ماسه استفاده خواهد شد
  • تکنیک پیشرفته عصر باستان

اورشلیم
ابزاری با لاک 3.57 ساله در غارهای تابون در اسرائیل پیدا شد. قدیمی ترین سازهای این نوع در دوره پارینه سنگی پایین کشف شده اند. این ابزار که در غارها یافت می شود ، بیضی شکل است. از دولومیت ساخته شده و حدود نیم کیلوگرم وزن دارد. سه قطعه از آن در اطراف پیدا شد. جای زخم حاصل از کار بر روی آن پیدا شده است ، بنابراین اعتقاد بر این است که برای سنگ زنی استفاده خواهد شد.

نگاهی به مهارت های فنی
به نظر می رسد این ابزار بخشی از گروه بزرگتری از محورهای دستی است. این مجموعه در مجموعه Ekielo-Ybrudian مربوط به پارینه سنگی سفلی است که گمان می رود قدمت آن بین 4.15 میلیون تا 2.5 میلیون سال باشد. به گفته دکتر رون Schmelmelitz از موسسه باستان شناسی Jinman در دانشگاه حیفا ، ویژگی این مجموعه فعالیت آتش و شومینه و ساخت مجتمع برای کارهای اقتصادی – اجتماعی است.


او توانایی های زیادی داشت
این نگاهی به مهارت های فنی می اندازد. در طول این مدت ، تکنیک تیغه ها ، استفاده از ابزارهای دیگر برای ساخت ابزار و توانایی تبدیل سنگ ، استخوان ، چوب و خاکستر به شکل های جدید. یک مطالعه عمیق در مورد چگونگی استفاده مردم از ابزارهای یافته شده در آخرین کشف انجام شده است. وی نشان داد که حتماً برای سنگ زنی و سنگ زنی استفاده شده است.


این فناوری باستانی است
این ابزارها به همراه ابزارهای سنگی نشانگر قدمت این فناوری است. این نشان می دهد که تکنیک های قدیمی ، پیچیده و ظریف برای ساخت چنین ابزارهایی ، که دانش مدرن بشری هنوز در حال پیشرفت است. تحقیقات و بررسی های بیشتر در این راستا می تواند اطلاعات بیشتری در مورد امکانات تمدن بشر باستان ارائه دهد.

[ad_2]