آیا رابطه جنسی بعد از واکسن کوویید بی خطر است: داشتن رابطه جنسی بعد از واکسن کووید چقدر ایمن است

جولای 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مسکو
مقامات بهداشتی روسیه به مردم توصیه کرده اند که پس از دریافت واکسن تاج حداقل سه روز از رابطه جنسی خودداری کنند. دکتر دنیس گرافر ، معاون وزیر بهداشت در منطقه ساراتوف ، گفت که روس ها باید از رابطه جنسی و همچنین افزایش استرس جسمی پس از رابطه جنسی اجتناب کنند. در اوایل روسیه ، بلافاصله پس از واکسیناسیون به مردم گفته شد که از نوشیدن ودکا ، استعمال دخانیات و استنشاق بخار خودداری کنند.

در روسیه فقط 13 درصد افراد واکسینه می شوند
روسیه که دو یا دو واکسن علیه ویروس کرونا ساخته است ، یکی از کم واکسینترین کشورهای جهان است. در روسیه تنها 13 درصد افراد هر دو دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده اند. در حالی که در سایر کشورهای اروپایی این رقم بالاتر از میانگین 30٪ است. روسیه همچنین با انتقاد از سرعت پایین واکسیناسیون مواجه است.

روسیه در حال انتشار واکسن در سراسر جهان است و بیش از 600 مورد مرگ روزانه در کشور خود دارد ، پوتین چه کاری انجام می دهد؟
توصیه به افراد برای جلوگیری از رابطه جنسی
دنیس گرافر در یک کنفرانس خبری گفت که من معتقدم و همه می دانند که رابطه جنسی یک فعالیت بسیار پر انرژی است. بنابراین ، ما هشدار می دهیم که پس از واکسیناسیون توصیه نمی شود. کسانی که اخیراً واکسینه شده اند باید از انجام هرگونه فعالیت بدنی ، از جمله رابطه جنسی ، اجتناب کنند.

اسپوتنیک روسی دوز تقویت کننده واکسن کرونر را معرفی می کند ، به ویژه در نوع دلتا موثر خواهد بود
واکسن روسی هنوز در انتظار تأیید WHO است
روسیه دوز واکسن Sputnik V را به شهروندان خود تزریق می کند. این واکسن نیز مانند واکسن AstraZeneca یک واکسن دو دوز است. واکسن Sputnik V روسیه هنوز در انتظار تأیید سازمان بهداشت جهانی است. با این حال ، در مطالعه ای که در کشورهای مختلف انجام شد ، مشخص شد که این واکسن در برابر ویروس کرونا موثر است. روسیه ادعا می کند که این واکسن 91.6٪ در برابر کرونا موثر است. تاکنون 67 کشور در جهان از جمله هند این واکسن را تأیید کرده اند.


یک دانشمند برجسته ادعای جنسیت را انکار می کند
Grafer یک تمرین دهنده یوگای روسی و همچنین یک سیاستمدار برجسته است. با این حال ، یک مقام ارشد پزشکی مورد انتقاد از درخواست وی برای ممنوعیت رابطه جنسی قرار گرفته است. رئیس گلف ، اولگ کوستین ، با اشاره به رابطه جنسی پس از واکسیناسیون ، گفت شما می توانید این کار را انجام دهید ، فقط با دقت آن را انجام دهید. وی افزود روس ها باید عقل سلیم داشته باشند و در این کار زیاده روی نکنند.

[ad_2]