آیا درمانی برای طاسی دارید؟ دانشمندان دوباره رشد مو روی سر را انجام داده اند! – در این گزارش آمده است: دانشمندان عصاره ای از درختان حرا را کشف کرده اند که می تواند طاسی را درمان کند

ژانویه 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دانشمندان تایلندی می گویند که درمانی برای طاسی پیدا کرده اند
  • داروی طاسی ساخته شده از عصاره های حرا در آزمایش موفقیت آمیز اعلام شد
  • تست دارو بر روی 50 نفر ، بعد از 6 ماه در بازار موجود است

بانکوک
دانشمندان در تایلند می گویند دارویی را کشف کرده اند که می تواند دوباره موهای سر افراد طاس را رشد دهد. دانشمندان می گویند عصاره حرا پیدا شده است که می تواند طاسی را درمان کند. محققان همچنین می گویند آنها در آزمایشات بالینی با 50 نفر موفق بوده اند. این گیاهان حرا در سواحل رشد می کنند.

عصاره درخت حرا
این عصاره حرا به Avicennia Marin معروف است. حاوی ماده شیمیایی اساسی Avisequinone-C است. این ترکیبات فعال برای جلوگیری از ریزش مو با آنزیم ها واکنش نشان می دهند. همچنین سطح هورمون هایی که باعث طاسی می شوند را کاهش می دهد. محققان امیدوارند که این مطالعه به رشد مجدد افراد طاسی کمک کند.

تحقیقات تأثیر مثبتی را نشان می دهد
این دانشمندان همچنین ادعا می کنند که عصاره آنها را روی 50 نفر مطالعه کرده اند. که در آن ثابت شده است که عصاره های جنگل حرا از ریزش مو جلوگیری می کنند و همچنین رشد مو را تقویت می کنند. محققان دانشگاه تایلند Chullongkorn سالهاست که در حال مطالعه روی Avisequinon-C هستند. وی همچنین به تازگی برنده جایزه شورای تحقیقات ملی در تایلند شده است.

موی سر مردم رشد کرده است
این عصاره طی مطالعات روی 50 زن و مرد که از طاسی رنج می برند ، آزمایش شد. از این افراد خواسته شد هر روز خمیر تهیه شده از این عصاره را روی سر خود بمالند. محققان تایلندی به طور منظم از سر 50 نفر عکس می گرفتند. سپس وی در حال مشاهده موهای سر شرکت کنندگان مشاهده شد.

آماده سازی برای قرار دادن دارو در بازار بعد از 6 ماه
پروفسور Wanchai Denamakul از دانشکده داروسازی و گیاه شناسی دارویی در دانشگاه Chulongkorn گفت که این ماده علاوه بر جلوگیری از ریزش مو ، باعث رشد مو نیز می شود. یک شرکت خصوصی نیز این فناوری را برای تولید تجاری به ثبت رسانده است. سپس می توان این دارو را طی شش ماه آینده به بازار عرضه کرد.

[ad_2]