آمریکایی کبوتر نیست “جو” ، استرالیا از زندگی بی گناهان نجات داد – استرالیا تصمیم می گیرد که کبوتر جو را نکشد ، پس از اینکه جعلی بودن پای آمریکایی او مشخص شد

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ملبورن
در استرالیا ، کبوتر همچنان موضوع بحث و مجادله است. تصور می شد که این کبوتر از ایالات متحده به استرالیا رسیده است. بنابراین آنها تصمیم گرفتند که او را به عنوان تهدیدی برای جامعه زیستی بکشند. با این حال ، اکنون مقامات ثابت کرده اند که کبوتر محلی است و هیچ تهدیدی از آن وجود ندارد. با این کار جان او در امان ماند.

این کبوتر به نام جو هنگامی که در ملبورن برچسب “هویت آمریکایی” را حمل می کند بسیار محبوب شد. تصمیم گرفته شد که طبق قوانین استرالیا او را بکشند. بعداً ، مقامات مشکوک به این برچسب شدند و آن را محلی تشخیص دادند. این خطری برای زیست اجتماعی ندارد. تحقیقات نشان داد که برچسب پای او جعلی است. بر این اساس ، کبوتر متعلق به آلاباما در آمریکا بود.

بسیاری از گزارش ها ادعا می کنند که قبلاً هیچ کبوتی 13000 کیلومتر مسافت طی نکرده است. طبق سایت pigeonpedia.com ، رکورد بیشترین مسافت طی شده توسط کبوتر تاکنون در سال 1931 به ثبت رسیده است. که در آن یک کبوتر از Arras ، فرانسه به Saigan ، ویتنام پرواز می کند.

استرالیا کبوتری را که 13000 کیلومتر پرواز می کند تلف می کند ، بدانید چرا سر و صدا وجود دارد
وزارت کشاورزی استرالیا با صدور بیانیه ای اعلام کرد که کبوتر مجاز به زندگی در کشورشان نیست. این افراد می ترسند که این تنها کبوتر بتواند امنیت غذایی و بهداشت طیور استرالیا را به خطر بیندازد. مقامات حتی هشدار داده اند که این امر می تواند امنیت زیستی کشور را نیز تهدید کند. این کبوتر پس از رسیدن به استرالیا در اینجا در رسانه ها جلب شد. داستان های ماجراجویی این کبوتر در همه جا آموخته شده است.

[ad_2]