آماندا گورمن کاون های؟ آماندا گورمن شاعر مراسم تحلیف جو بایدن کیست؟ جو بایدن “کارت ترامپ” را شوکه می کند ، پیام “Black America one” را از این دختر سیاه پوست دریافت می کند

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن دوره خود را با ارائه پیام “Make America One Again” آغاز می کند
  • بایدن با دادن فرصتی به شاعر جوان سیاه پوست به آماندا گورمن در مراسم تحلیف پیام بزرگی می فرستد
  • رئیس جمهور جدید آمریکا نیز پاسخ مناسبی به سیاست های تفرقه افکنانه دونالد ترامپ داد.

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده با ارائه پیام “آمریکا را یک بار دیگر بساز” دوره خود را آغاز کرد. بایدن در مراسم تحلیف خود نه تنها با توانمند سازی شاعر جوان سیاه پوستان آماندا گورمن پیام همبستگی به آمریکا داد ، بلکه به سیاستهای تفرقه افکنانه دونالد ترامپ نیز پاسخ داد. آماندا جوانترین شاعر شعر گفتن در مراسم تحلیف رئیس جمهور شد.

آماندا در شعر مکتوب خودش بر “وحدت و انسجام” تأکید کرد. شعر آماندا “تپه ای که ما از آن بالا می رویم” نه تنها توسط حاضران در این سوگند ، بلکه توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان دیده شده است. آماندا در ابتدای شعر خود گفت: “وقتی روز فرا می رسد ، ما تعجب می کنیم که از کجا می توانیم از سایه بیکران نور بگیریم.”
بیدن بلافاصله پس از رئیس جمهور شدن ، شروع به اعطای تابعیت به 5 سرخپوست هند کرد
“من همچنین می توانم رویای رئیس جمهور شدن در این کشور را داشته باشم.”

این شاعر جوان همچنین به خشونت های اخیر در Capitol Hill پارلمان آمریکا اشاره کرد. وی گفت: “ما نیرویی را دیده ایم که به جای تقسیم ، کشور ما را نابود خواهد کرد. این تلاش ها بسیار موفقیت آمیز بوده است ، اما همه چیز در یک دموکراسی می تواند کند شود ، اما نمی توان آن را برای همیشه شکست داد. آماندا در شعر خود ، خود را دختری سیاه پوست توصیف شده توسط مادرش توصیف می کند. وی گفت که من نیز می توانم رویای رئیس جمهور شدن در این کشور را داشته باشم.
جو بایدن تصمیم دونالد ترامپ را لغو می کند ، تحریم مسلمانان را لغو می کند ، ماسک در ایالات متحده اجباری است
آماندا نویسنده و شاعری است که در سال 2017 به عنوان اولین شاعر ملی جوانان در کشور شناخته شد. قبل از خواندن شعر ، او گفت که از طریق کلمات من می خواهم همبستگی ، همکاری و زندگی مشترک را یاد بگیرم. وی گفت: “من فکر می کنم این فصل جدیدی در تاریخ آمریکا است. رئیس جمهور جو بایدن نیز در سخنرانی خود بر همبستگی تأکید کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Jp9pyMqnBzk

[ad_2]