آزمایشگاه ویروس کرونا ویروس: چین متهم به حذف داده های تحقیق ویروس کرونا شد: متهم به حذف داده های مربوط به تحقیقات ویروس کرونا در چین

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دولت چین به حذف شواهد تاج متهم شده است
  • داده های حاصل از تحقیقات در آزمایشگاه ویروس شناسی ووهان منفجر شد
  • روی بیماری های حیوان به انسان کار کنید
  • هیچ داده آنلاین درباره تحقیقات مربوط به خفاش ها وجود ندارد

ووهان
تقریباً یک سال پس از پایان اپیدمی ویروس کرونا ، حقیقت در مورد چگونگی و محل انتشار ویروس هنوز مشخص نشده است. دولت چین به پنهان کردن اپیدمی متهم شده و اکنون دوباره مورد سوال است. در حقیقت ، ادعا می شود که داده های مهم آنلاین مربوط به آزمایشگاه ویروس شناسی ووهان در زیر اسکنر قرار دارد.

بیش از 300 نظرسنجی را حذف کنید
به گفته روزنامه انگلیسی “میل” ، صدها صفحه اطلاعات مربوط به تحقیق انجام شده در انستیتوی ویروس شناسی در ووهان حذف شده است. بنیاد ملی علوم چین (NSFC) بیش از 300 تحقیق از این دست را منتشر کرده است که بسیاری از آنها روی بیماری های منتقله از حیوانات کار کرده اند. همه اینها دیگر وجود ندارد. با این اوصاف چین بار دیگر با ادعاهایی مبنی بر تلاش برای پنهان کردن منشا ویروس روبرو شده است.


مطالعات از دست رفته در مورد خفاش ها
این داده ها که از نظرسنجی های آنلاین NSFC حذف شده است ، شامل ووهان شی جنلی نوازنده ویوهانیست است که حتی “زن خفاش” لقب گرفته است تا برای جمع آوری نمونه به غارهای خفاش برود. مطالعاتی که خطر انتقال ویروس کرونا مانند سارس از خفاش به موجودات دیگر را ایجاد کرده است نیز ناپدید شده است.


چین با اتهاماتی روبرو است
در اوایل هفته گذشته ، رئیس جمهور شی جین پینگ ورود محققان سازمان بهداشت جهانی به کشور را ممنوع کرد. از طرف دیگر ، رسانه های دولتی ادعا می کنند که ویروس از ووهان شروع به انتشار نکرده است. از ابتدای اپیدمی ادعا شده است که دولت چین نه تنها ویروس ها را در کشورشان جدی گرفته است بلکه تمام دنیا را در تاریکی نگه داشته است.

Covid-19: 300 مورد تاج در ووهان یافت می شود

پرونده عکس

پرونده عکس

[ad_2]